Михајловиќ и сопругата лудуваат на „Циганин је ал најлепши“


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Легендарниот српски фудбалер, а сега фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ ja празнуваше годишнина од бракот со Аријана на јахта на Средоземното море.

Неговата сопруга иако е Италијанка, очигледно го прифатила од него балканскиот ритам, па постави видео на Инстаграм на кое се весели на српски турбо-фолк.

Имено, славниот пар се весели со големиот хит од Љуба Аличиќ „Циганин је ал најлепши“ и тоа го споделија со своите фанови на социјалните мрежи.

Михајловиќ пред два дена доби отказ од Спортинг Лисабон, но тоа не е причина да биде лошо расположен бидејќи ќе добие обештетување од 10 милиони евра.

??ciganin sam al najlepsi ??

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on