Меланија Трамп изгледа совршено во сукња на која можат да заборават и многу помлади жени! (фото)


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Факт е дека прекрасната Словенка се уште има тело од соништата, баш како што беше во златните 90-ти години кога беше една од најубавите манекенки.

Од кога ја превзеде оваа титула, 47 годишната Меланија Трамп не греши кога е во прашање мода, иако скоро секоја нејзина комбинација наидува на бројни критики, што поради скапите крпчиња, што поради непримерноста.

Всушнсот затоа Меланија и на своите скоро 50 години може да си дозволи да го носи секое парче облека кое ќе го посака, па дури и она кое голем број на жени на нејзина возраст го заборавиле бидејќи им ги открива маните. Се разботи за кратка, кожна сукња.

За неодамнешниот службен пат со сопругот во Охио, Меланија излезе во една гламурозна комбинација со кафеава сукња, жолта блуза, жолто палто и тигрести штикли. Првиот впечаток е навистина прекрасен.