Мајами „гори“: Ким Кардашијан ги покажа своите бујни облини!


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Само неколку часа откако се појави во Мајами во неонски зелен аутфит и автомобил, Ким Кардашијан Вест беше видена облечена во неонски розови костими за капење.

Реалити ѕвездата своето слободно време,надвор од работните обврски го поминува со семејството.