Славни

Љубовно неверство како причина: Дали оваа заводничка го разведе Џеф Безос?

Откако основачот на гигантот „Amazon“, Џеф Безос, соопшти за јавноста дека се разведува од сопругата Макензи, американските медиуми пренесуваат дека причина за разводот е тајната врска на Џеф со бившата телевизиска водителка Лорен Санчез.

Таблоидот National Enquirer објави љубовни пораки кои си ги разменувале Безос и Санчез, наведувајќи дека планира да објави и нивна заедничка фотографија.

Од таблоидот тврдат дека ги следеле во пет држави во кои патувале со приватни авиони, уживајќи попатно во романтични прошетки, хотели со пет ѕвезди и интимни вечери.

To Top