Ќерката на Деми Мур и Брус Вилис во издание кое ги буди машките страсти!

skot

Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Скот се залага за слобода на брадавиците, па и пред три години шеташе низ градот без градник. Таа и сестрите Талула и Румер се најдобри пријателки.

skot

Скот Вилис, ќерката на славните Брус Вилис и Деми Мур објави фотографија на која е топлес. Само во бели гаќи, а градите ги прикри со дланките.

Скот се фотографирала со младата Талула како се сончаат во дворот на нивната куќа. Скот е голем бунтовник за слобода на брадавиците, односно „free nipple“, па така пред три години беше забележана низ градот без градник.

Освен Скот и Талула, Деми и Брус ја имаат и ќерката Румер. Бившите сопружници биле во брак 13 години.