Славни

Ирина Шајк во брутално издание! (фото)

ирина

Манекенката се породи во март оваа година и на свет ја донесе ќерката Lee de Senu, а после само два месеци се врати во топ форма.

Руската манекна Ирина Шајк позната е по својата убавина и совршената фигура, а кога не себе има провокативен и проѕирен фустан „пука“ од сексапил.

ирина

Манекенката згрми и на престижниот настан “The British Fashion Awards”, за кој облече бел фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц до гаќите, па така нејзините нозе беа во прв план.

ирина

Ирина е во брак со холивудскиот глумец Бред Купер, а во март оваа година ја донесе на свет нејзината ќерка.

ирина

Поминаа само неколку месеци од пораѓајот, а манекенката воопшто не се опушти. Напротив изгледа како „бомба“

To Top