Ги остави подзинати во The Toy Room: Роуз распали со опасно секси деколте


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Таму каде што облеката се користи како прикривање на женските облини, британската раскошна и бујна убавица Деми Роуз гледа само вишок „крпчиња“ кои веднаш ги отстранува.

23-годишната Роуз важи за интернет сензација од социјалните мрежи која својата популарност ја стекна со разголените фото едиторијали за некои од најпрестижните списанија за мажи и возрасни.

Младата старлета завчера распали со жесток сексапил кој го нагласи со нејзината модна комбинација во која се појави во лондонскиот клуб The Toy Room и ги остави сите со подотворена уста.