Славни

Фото: Плејбој зајачица се соблече поради Реал Мадрид

Парагвајската секс бомба, Мирта Соса, ја прослави европската титула на Реал Мадрид на таков начин што стана хит во светските медиуми.

Таа на својот профил на Инстаграм објави виде каде дресот на „кралскиот“ клуб е скинат на средината така што се истакнуваат големите гради.

Или поради големото оптеретување дресот не издржа или самата го скинала да и се гледаат градите…проценете сами.

#halamadrid #realmadrid #cr7 #la12 #campeones? ?

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

El mejor futbolista del mundo @cristiano #halamadrid

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

#halamadrid #realmadridfc #madridistas @cristiano el mejor

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

To Top