Славни

Фантазија од невеста: Уште малку фото дразби од венчавката на Кејт Аптон

Бујната русокоса Кејт Аптон и нејзиниот избраник Џастин Верландер, на интимната венчална церемонија која се одржа во Италија, го кажаа судбоносното „да“ во присуство на најблиските роднини и пријатели.

Магазинот Vogue сподели ексклузивни фотографии од венчавката од бајките и ни овозможи да погледнеме мал дел од нештата кои се случуваа на овој значаен ден.

To Top