ФАНОВИТЕ ОСТАНАА БЕЗ ЗДИВ: Какво тело, ремек дело, Ратајковски во црно секси издание покрај базен (ФОТО)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Емили Ратајковски можеби е само една во „морето“ дизајнерки, но малкумина жени кои како неа проивесуват, најдобро и рекламираат – сами.

А токму тоа на инстаграм го направи оваа атрактивна бринета, една од најбараните манекенки на денешницата. Имено, Емили е горда сопственичка на брендот „Inamorata Swim“, а во двете нови објави на социјалните мрежи покажа фантастични бикини, за кои трендсетерките ќе мораат да издвојат многу пари.

Ратајковски во црн едноделен модел позираше крај базен со чаша шампаљ во рацете, а кометарите од следачите и овојпат се во нејзина корист.

„Бонбонче! Какво тело! Неверојатна си…“, се дел од коментарите на нејзините фанови.