Жешко

Емче ги слече фармерките

Ја викаат Кралицата на секси селфијата. И со право, бидејќи кога Емили Ратајковски ќе распали со некоја жешка фотка на социјалните мрежи, тоа е тектонско поместување на фреквенцијата на реакции од нејзините обожаватели и пошироко. Имуни не остануваат ниту забавните медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Ратајковски го помина најголемиот дел од карантинот во САД во домот на нејзините родители во Лос Анџелес. Но, неодамна се врати во Њујорк. Во последниве денови, таа почесто ги посетува плажите во Хемптонс каде кремот на Њујорк го поминува летото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Таа пристига на плажа со велосипед, облечена во фармерки и бикини. Откако ги соблече фармерките, таа го откри своето совршено тело на плажата, а фотографиите ги сподели на нејзиниот Инстаграм профил. Таа често поминува безгрижни моменти на плажата во друштво на нејзиниот сопруг Себастијан Беар-МекКлард.

To Top