Екстра: Близначките покажаа како „Дура челинџ“ се прави професионално (видео)


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Знаеме дека балерините се грациозни, но не сме знаеле дека може да бидат и толку многу секси.

На Инстаграм се шири „Дура челинџ“ предизвик во кој девојките танцуваат на песната „Дура“ од Деди Јенки.

Колумбиските балерини, близначките Андреа и Александра ни покажаа како тоа го прават професионалките. А освен тоа, докажаа дека балерините не ги краси само грациозност туку и жежок сексапил.

Погледнете:

A post shared by Alejandra (@alejaslmella) on