Advertisements
Славни

Џејда Пинкет Смит признава: „Зависна сум од мастурбирање – баба ми ме научи“

Славната актерка Џејда Пинкет Смит ја заскокотка јавноста со своето признание дека е зависна од мастурбирањето откако нејзината баба на само деветгодишна возраст ја научила да се самозадоволува.

Имено, 46 годишната актерка во новата епизода на својата емисија разговараше за сексот со мајка си Адријен и 18-годишната ќерка Вилоу Смит.

„Баба ми ме научи да се задоволувам, бидејќи сакаше да сфатам дека задоволството доаѓа од мене, а не да наоѓам маж за да ме задоволи. Тогаш имав деве“т, открива сопругата на Вил Смит и додава:

„Во еден период без зависна од мастурбација и еден ден си реков, доста е, доживуваш пет оргазми на ден“.

Ова не е првпат Џејда отворено да зборува за сексот во јавност, а исто така вели дека успехот в бракот со Вил Смит е тајна од спалната соба.

Advertisements

Најпопуларно

To Top