Славни

Бујната Ратајковски се прошета во секси фустан без долна облека – не сака непотребни линии

Емили Ратајковски моментално е во Франција, каде секој ден одново воодушевува со своите модни комбинации.

Неодамна се појави облечена само во црн вечерен фустан, под кој не носеше ама баш ништо, што беше евиднетно од длабокото деколте и високиот засек на фустанот.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

To Top