ЖЕШКО ИЗДАНИЕ: Бујната Кели Брук сними календар за 2018г (фото)!

кели

Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Познатата манекенка позираше во својот дом и околу него.

38 годишната Кели Брук се прослави со своите облини, па одлучи да ги развесели своите фанови со календар за 2018 година.

Кели на фотографиите повторно ја истакна својата сензуална фигура и бујните облини позирајќи во комотна наметка и секси здолниште.

Позираше во домот и околу него, а со фотографиите ги почести обожавателите на малку поинаков начин.

Погледнете во продолжение.