Бара момче со кое прв пат ќе води љубов и ќе го мине остатокот од животот со него


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Американската атлетичарка Лоло Џонс јавноста ја запозна најмногу по нејзиниот интимен став во однос на сексуалниот живот.

Таа е позната по тоа што јавно истакнува дека се уште бара момче со кое првпат ќе води љубов и со кое ќе го помине остатокот од животот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lolo Jones (@lolojones)

39-годишната девојка која е многу успешена спринтерка со пречки и возач на боб, долго време ја бара вистинската љубов, но не може да ја најде.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lolo Jones (@lolojones)

Разочарувањата следат едно по друго, а Лоло овој пат се откажала од потенцијалната љубов по осум месеци допишување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lolo Jones (@lolojones)

– Со години се молам. Навистина сакам и навистина сакам семејство. Сепак, моето срце постојано се крши – напиша убавата Џонс на социјалните мрежи.

Лоло верува дека сè се случува затоа што не сака да има секс пред брак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lolo Jones (@lolojones)

– Ме исмејуваат затоа што не сакам да имам секс пред брак. Момците ми велат дека сум стара и да се откажам од моите принципи. Плачам и се чудам зошто Господ тоа го дозволува. Уморна сум и го молам Господ да ми помогне – додаде Џонс.