Актерката која не ја гледаме на гламурозните забави не воодушеви со нејзиниот изглед! (фото)

Станува збро за 36 годишната изрлаеско – американска актерка Натали Портман која на црвените теписи секогаш го одзема здивот.

Но, бринетата се поретко ја гледаме на гламурозните холиудски забави кои не подразбираат делување на филмски награди, бидејќи повеќе сака да поминува време во мирна фамилијарна заедница.

Сепак убавата актерка сношти се појави на една афтерпарти забава каде ги воодушеви сите со мал и црн фустан каде во прв план беа истакнати нејзините нозе.

Силна линија од туш на очите, суптилно навиткана коса, руж во боја и шпиц штикли беа доволно за Натали да заблеска во полн сјај.