4 месеци после породување Шајк позираше за Vogue „како од мајка родена“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Руската убавица Ирина Шајк позираше за престижниот Vogue, угул гола, само со шешир на глава, 4 месеци после породувањето.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Шајк покажа неверојатна фигура само 4 месеци после породувањето. На насловната од шпанското издание на списанието Vogue има само кожена јакна врз себе, додека на фотката во списанието е „како од мајка родена“, само со шешир на глава.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Иако оваа фотка ги воодушеви нејзините фанови, Mirror вели дека фановите од нејзината татковина Русија ја вреѓаат и не ги одобруваат нејзините фотки за Vogue.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Со какво волшебно средство се служи за да постигне таква линија 4 месеци после породувањето не е познато, но поголем дел од жените кои имаат роден деца се сложни дека сепак, станува збор за Фотошоп.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on